DLA BIZNESU

ARBORETUM HOTEL & RESTAURANT

NASZA OFERTA DLA FIRM

Arboretum Hotel & Restaurant to największe w okolicy zaplecze konferencyjno-bankietowe, mogące pomieścić do 500 Osób.To idealne miejsce
na pobyty służbowe, organizację spotkań biznesowych, szkoleń, pokazów, warsztatów, konferencji etc. W zależności od ilości uczestników Państwa spotkań firmowych oferujemy małą salę bankietową w części hotelowej oraz dwie duże sale w części restauracyjnej. W każdej z nich zapewniamy profesjonalne wyposażenie: projektor multimedialny, nagłośnienie, flipchart oraz inne dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy także bogaty wybór przerw kawowych oraz zestawów lunchowych w atrakcyjnych cenach.
Image

ATRAKCYJNE EVENTY

Jeśli mają Państwo życzenie, aby organizowany u nas event był niezapomnianym dla jego Uczestników, mogą Państwo wzbogacić go w atrakcje dodatkowe (spływy kajakowe, paintball, stand-up etc.) i wiele innych wg Państwa pomysłu.Jesteśmy gotowi do podjęcia każdego wyzwania organizacyjnego.

ARBORETUM HOTEL & RESTAURANT

EVENTY BIZNESOWE I KORPORACYJNE
SPOTKANIA I KONFERENCJE

ARBORETUM W OCENIE GOŚCI

Polecam.
Kameralny, gustownie urządzony hotel. Przyjazna obsługa. Restauracja z wyśmienitą kuchnią. Cena w stosunku do oferowanych usług bardzo korzystna. Polecam
ARBORETUM Hotel & Restaurant to nie tylko budynek ale otoczenie wokół! Zielony ogród jest przepiękny! Doskonała obsługa konferencji. Gorąco polecam.

Integruj się
w Arboretum

Image