DLA RODZIN Z DZIEĆMI

ARBORETUM HOTEL & RESTAURANT

Rodzinnie
w Arboretum

W Arboretum Hotel & Restaurant mali Goście są mile widziani!

Oferujemy atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla Rodzin z dziećmi.

Pokoje hotelowe

W pokojach hotelowych czekają na Was udogodnienia w formie łóżeczka z dziecięcą pościelą, wanienki do kąpieli, przewijaka czy podgrzewacza do butelek.

Restauracja

W części restauracyjnej oraz bankietowej oferujemy pokoje dla mamy z dzieckiem, krzesełka do karmienia, kąciki z kolorowymi zabawkami, tablicą, książeczkami i kredkami, a także specjalne menu dla małych smakoszy.

Zielone otoczenie

W ogrodzie zaś czeka na najmłodszych bajecznie kolorowy plac zabaw, a na nim dmuchany zamek, zjeżdżalnie, domek na palach, huśtawki oraz piaskownica.

Nasz rozległy teren piknikowy pozwala również na organizację dziecięcych imprez w ogrodzie.

Dodatkowo możemy ubogacić je w liczne atrakcje, tak aby mali uczestnicy organizowanego przyjęcia na długo zapamiętali zabawę w Arboretum.

Atrakcje

Współpracujemy z firmami eventowymi, które zapewniają profesjonalną obsługę tego typu imprez, oferując wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów rekreacji oraz animatorów zabaw dla dzieci. Jesteśmy zatem otwarci
na pomysły i życzenia Państwa Pociech.

Fotografuj na tle Arboretum

Dobra zabawa Państwa dziecka, to roześmiana i rozkrzyczana buzia... to najpiękniejsze emocje, które warto przenieść na fotografię, sprawiając tym samym, że ten krótki moment, będzie wieczny...a jeśli jej tło stanowi urokliwa zieleń naszego ogrodu, to nic dodać nic ująć!

Rodzinnie w ARBORETUM

Galeria

HOTEL & RESTAURANT

Bawmy się w Arboretum

Image