ARBORETUM

SALE BANKIETOWE / ARBORETUM / HOTEL & RESTAURANT

Arboretum Hotel & Restaurant to miejsce dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowy klimat miejsca, komfort  wypoczynku, spokój otoczenia, wyśmienite jedzenie i profesjonalną obsługę. Kompleks położony jest
w sercu pięknego ogrodu, w cichej okolicy, otoczony lasem, w odległości niespełna 10 km od Zalewu Sulejowskiego czy innych lokalnych atrakcji turystycznych (Niebieskie Źródła, Skansen Rzeki Pilicy, Groty Nagórzyckie).

Dlaczego Arboretum?

ZIELONE ARBORETUM

HOTEL
RESTAURANT
GARDEN 
Arboretum Hotel & Restaurant... & GARDEN
Urokliwy, przestronny, nasycony zielenią, z różnorodnym drzewostanem, z bogatą kolekcją krzewów i kwiatów... to nasz ogród w pełnej krasie!

Wszytko po to, aby korzystając z naszego obiektu poczuli się Państwo jak w prawdziwym arboretum... Dodatkowych walorów relaksacyjnych dodaje położenie w cichej okolicy w otoczeniu pobliskich łąk i lasów.

Wnętrza naszego hotelu wyróżnia nowoczesny design oraz oryginalne aranżacje. Ogród zaś to gustowna przestrzeń zieleni z różnorodnym drzewostanem, bardzo cenionym przez Gości ze względu na swoje naturalne piękno i walory relaksacyjne.

Stanowimy idealne tło zdjęciowe! 
Uwieczniając na fotografiach najważniejsze rodzinne chwile, świętowane w Arboretum, mogą Państwo z powodzeniem wykorzystać nasz ogród, jako doskonałe tło sesji plenerowej.
Wszechobecna zieleń, drzewa, krzewy, kwiaty i trawy... czyli wszystko to, co niezbędne do powstania najpiękniejszych, naturalnych ujęć!
Image

Arboretum w liczbach

3

SALE
BANKIETOWE

13

POKOI
HOTELOWYCH

48

MIEJSC
NOCLEGOWYCH

140

MIEJSC
PARKINGOWYCH
Image